Yüksek Divan Kurulumuzun düzenlediği “Mali bilgilendirme ve strateji” toplantısı dün öğle saatlerinde İzmir Ticaret Odası’nda gerçekleştirildi.

Kulübümüzün mali durumu ve geleceği hakkında görüş alışverişinde bulunulan toplantıda, kulübümüzün geçmişten günümüze önde gelen isimleri yer aldı. Son derece verimli geçen toplantıda katılımcılar Altay’ın geleceğine yönelik fikirlerini paylaştı.

Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Çoker’in düzenlediği toplantıya camiamızın önde gelen isimlerinden, İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener’in yanı sıra Başkanımız Ayhan Dündar, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Berk Hızlıateş, Ahmet Avni Atayol, Turan Güven, Umut Samaraz, Polat Özen, İhsan Saraç, Seza Sönmez Yaşar, Çağrı Küçükvatan, Alperen Nebi ve Burak Kökten de katıldı. Toplantıya ayrıca Altay Spor ve Eğitim Vakfı Başkanı Cihangir Marmara ile Altay Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Sidal Çandarlı da katıldı.

Kulübümüzün Genel Durumu Görüşüldü
Geçmişten gelen dosyalar ve mali durum ile ilgili güncel bilgileri kulübümüz saymanı Umut Samaraz katılımcılara sunarken, Başkanımız Ayhan Dündar ise idari ve sportif birçok konuyu Divan Kurulu üyelerimizle paylaştı. Yüksek Divan Kurulu üyemiz Av. Namık Kemal Marmara da yeni spor yasası hakkında katılımcılara bilgilendirme yaptı.

Sorunların Çözümü İçin Birlik Vurgusu
Son derece verimli ve yapıcı bir havada geçen toplantıda kulübümüzün gelir kaynaklarının arttırılması, mevcut borçların ödenmesi, üyelik aidatlarının güncellenmesi ve değişen yasalara paralel yapılması gereken tüzük değişiklikleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Somut sonuçlar elde etmek adına ilgili kurullardan gelecek raporlar doğrultusunda benzer toplantıların düzenli olarak gerçekleştirileceği vurgulandı.

Camiamızın bilgisine sunarız.

Altay Spor Kulübü