Yönetim Kurulumuz, futbolcularımız, teknik ve idari kadromuz bu akşam düzenlenen yemek organizasyonunda bir araya geldi.

Güzelbahçe’de gerçekleştirilen moral ve dayanışma yemeğinde konuşma yapan başkanımız Sn. Ayhan Dündar ” Son zamanlarda yaşadığımız olaylar nedeniyle motivasyonumuzda bir azalma söz konusuydu. Ancak Keçiören deplasmanında sahada ortaya koyduğunuz mücadele ve performansınız ile bu atmosferi dağıtan futbolcularımıza, teknik ve idari kadromuza teşekkür ediyorum. Bu armanın ağırlığı her şeyin üzerinde, zor zamanlarda armanın hakkını veren arma için mücadele eden futbolcularımıza, teknik ve idari kadromuza, personelimize yönetim kurulumuz adına ayrıca çok teşekkür ediyorum. Cuma günü bizim için kritik ve önemli bir maça çıkacağız. Keçiören maçında gösterilen performansı bu maç içinde göreceğimize hiç şüphem yok. Galibiyetle yüzümüzün güleceği güzel günlere” ifadelerini kullandı.

Kaptanlarımızdan İbrahim Öztürk ise ” Sene başında hepimiz biliyorduk, her anlamda zor bir sezon bizi bekliyordu. Zorluklar futbolun içinde var. Burada güzel bir aile ortamımız var ve bu ailenin tüm fertleri olarak elimizden geleni yapıyoruz. Biz bir çok şeye inandık, bu mücadele için elimizi taşın altına soktuk. Zor günlerdi, bundan sonrasında her şey bizim elimizde. Camia olarak biz bize kaldığımız günlerde oldu. Ama hepimiz bunun üstesinden gelecek bir grubuz. İnşallah bu devam edecek ve ligi mutlu bir şekilde tamamlayacağız” dedi.