Süper Lig’e 18 yıl sonra geri dönen Büyük Altay, kripto para platformlarından ICRYPEX ile sponsorluk anlaşması imzaladı.
Gaziemir Vali Kutlu Aktaş tesislerimizde düzenlenen imza törenine Kulüp Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu, Yönetim Kurulu üyelerimiz; Levent Doğanoğlu, Cem Torunoğlu, Çağatay Akar, Kerem Sancak, Fırat Sancak, Murat Sarıçelik ile ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer ve ICRYPEX Genel Müdürü Ezgi İçer katıldı.
Anlaşma doğrultusunda firmanın logosu, siyah-beyazlı ekibimizin 2021-2022 sezonunda Süper Lig’de giyeceği formaların kolunda yer alacak.
Sponsorluk anlaşmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu, “Altay ailesi olarak bu anlaşmadan büyük mutluluk duyduk. Bu imzanın güzel bir başlangıç olmasını diliyorum. 18 yıl aradan sonra süper ligde vereceğimiz mücadelede yanımızda olacak tüm kurum ve kuruluşlara desteklerinden ötürü teşekkür ederim. Bu bir sponsorluk anlaşması ancak ilklerin takımı Büyük Altay, ICRYPEX ile kurduğu paydaşlıkla yatırım dünyasının yükselen değeri Fan Token projelerine ilerleyen süreçte bir yenisini ekleyecek.’’ dedi.
“Ülkemizin spor kulüplerinin ve sporcularının destekçisiyiz.”
107 yıllık tarihi ile Türk sporunda büyük başarılara imza atmış önemli kulüple yan yana geldikleri için mutlu olduklarını belirten Gökalp İçer, “Türkiye’de futbolun oynanmaya başlandığı günden itibaren birikimiyle adından söz ettiren Altay’ın bu yıl Süper Lig’e tekrar yükselmesini büyük bir sevinçle karşıladık. ICRYPEX olarak bu süreçte desteğimizle Altay’ın yanında olmak istedik. Bu vesileyle birlikteliğimizde emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim. Zorlu müsabakalara sahne olacak 2021-2022 sezonunun taraftara ve tüm camiaya başarılar getirmesini diliyorum.” ifadelerini kullandı.