Her adımda mükemmeli hedefleyen hizmet felsefesi ile Türkiye’nin önde gelen markalarından Vosmer Otomotiv ile iş birliğimiz 2022/23 sezonunda da devam edecek.

Toplumsal yaşamın gelişimine öncülük yapan, 2009 – 2017 yılları arasında iki farklı lokasyonda çalışmalarını sürdüren Vosmer Otomotiv, 2017 yılının Aralık ayında Bornova lokasyonunun da hizmete başlamasıyla birlikte; Bornova, Gaziemir ve Alsancak olarak üç farklı lokasyonda toplamda 7 marka, 9 showroom ve 8 satış sonrası hizmetler noktasıyla birlikte, hizmette mükemmellik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde faaliyet göstermektedir.

Başkanımız Ayhan Dündar “ İzmir’e değer katan en önemli markalardan birisi olan Vosmer Otomotiv ile bizler için “Umut Sezonu” olan yeni sezonda da bir arada olmak bizim için gurur verici bir tablo. Şartlar ne kadar zor olsa da camia büyüklerimizden destek görmek bizleri ayrıca motive ediyor ve gururlandırıyor.

Başta Sayın Mahmut Özgener olmak üzere tüm Vosmer Otomotiv paydaşlarına şahsım ve camiamız adına teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.