İzmir U-13 Ligi yarı finalinde Altınordu ile karşılaşan Siyah-Beyazlı miniklerimiz rakibini penaltılarla geçerek adını finale yazdırdı. Büyük Altay’ımızın minikleri Cumartesi günü saat 19:00’da Bucaspor ile final maçına çıkacaklar.
![](https://i0.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/2019/06/WhatsApp-Image-2019-06-27-at-11.04.01-PM-300x199.jpeg?resize=500%2C331)
İzmir U-13 Ligi yarı finalinde Altınordu ile karşılaşan Siyah-Beyazlı miniklerimiz rakibini penaltılarla geçerek adını finale yazdırdı. Büyük Altay’ımızın minikleri Cumartesi günü saat 19:00’da Bucaspor ile final maçına çıkacaklar.