Spor Toto 1. Lig’de 3 haftada 7 puan toplayarak dikkatleri üzerine çeken Büyük Altayımız transferde sona yaklaşılırken; Adanaspor’dan orta saha oyuncusu Tevfik Altındağ’ı kadromuza kattı.
Almanya doğumlu Türk oyuncuyla Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesislerimiz’de bir araya gelen Sportif Direktörümüz Sn. Özden Töraydın, 29 yaşındaki oyuncuyla 2 yıllığına anlaşma sağlandığını açıkladı.
Almanya’da SV Böblingen altyapısından yetişen Tevfik Altındağ, 2007 yılında SSV Reutlingen takımından Ankaragücü’ne attığı imza ile yurda döndü.
Tecrübeli oyuncu Türkiye’de; Sivasspor, Kocaelispor, Eyüpspor ve Adanaspor formalarını terletti.
![](https://i2.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/2018/08/IMG_9477-1.jpg?resize=2673%2C2939)