Türkiye Futbol Federasyonu’nun Korona virüsü nedeniyle liglere ara vermesinin ardından Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesislerimiz futbolcularımızın çalışması için hazır hale getirildi.

Perşembe günü liglerin tatil edilmesinin ardından Siyah-beyazlı ekibimiz futbolculara pazartesi günü akşamına kadar izin verilmişti. Cuma gününden itibaren tesislerde çalışan personele de izin verilirken pazartesi sabahı Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’nde dezenfekte çalışmasının ardından özel bir temizlik firması tarafından da tüm kapalı mekanlar ayrıca temizlendi.

HİLMİ BOZOK: HAZIRIZ!

Profesyonel Futbol Şube Sorumlusumuz Hilmi Bozok, tesislerde gerekli dezenfekte çalışmalarının yapıldığını belirterek, “Biz futbolcularımızın çalışması için gerekli ortamı hazırladık. Şu anda tüm tedbirler üst seviyede alındı. Hijyen ve sağlık koşulları kapsamında tesislerimizde hiçbir sıkıntı yok. Zaten son 10 gündür tesislere de ziyaretçi kabul etmiyorduk.” dedi. Bozok, Teknik Direktörümüz Yalçın Koşukavak’ın planı doğrultusunda çalışmalara başlayacaklarını sözlerine ekledi.

OYUNCULARIMIZ BİLGİLENDİRİLDİ

Teknik direktörümüz Yalçın Koşukavak, çalışma öncesinde tüm futbolcular ve personel ile toplantı yaptı. Koşukavak, ilerleyen süreci nasıl yöneteceklerine dair bilgilendirmede bulundu.