Altay Futbol Okulları Ailesi’ni 3. kez buluşturan 23 Nisan Çocuk Şenliği, 7 ayrı yaş grubunda oynanan final maçları ve ardından düzenlenen görkemli ödül töreni ile sona erdi.
26 Nisan Cuma günü, Kuşadası’nda başlayan ve Tuzla, Bayrampaşa, Didim, İlkadım, Ataşehir, EVKA-3, Diyarbakır, Balçova, Van, Tire, Aliağa, Balıkesir, Uşak, Kağıthane, Üçyol, Beylikdüzü, Aydın, Samsun, Söke, Bahçelievler, Kuşadası, Çekmeköy ve Kıbrıs Yeni Camii futbol okullarımızın katılımıyla düzenlediğimiz şenliğin son günü final heyecanına sahne oldu.
Kağıthane futbol okulumuz, iki ayrı yaş grubunda şampiyon olurken; iki zorlu mücadelede kazananı penaltı atışları belirledi. 2011 doğumlularda Kıbrıs Yeni Camii, 2010 doğumlularda da Üçyol futbol okulumuz, penaltılar sonunda mutlu sona ulaştı. Diğer 3 kategoride ise kupayı Diyarbakır, Van ve Samsun futbol okullarımız kucakladı.
![](https://i2.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/2019/04/WhatsApp-Image-2019-04-30-at-10.53.41-AM-300x206.jpeg?resize=500%2C344)
![](https://i2.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/2019/04/WhatsApp-Image-2019-04-30-at-10.53.40-AM-2-300x229.jpeg?resize=500%2C382)
![](https://i1.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/2019/04/WhatsApp-Image-2019-04-30-at-10.53.40-AM-1-300x189.jpeg?resize=500%2C314)
![](https://i0.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/2019/04/WhatsApp-Image-2019-04-30-at-10.53.40-AM-300x196.jpeg?resize=500%2C327)
![](https://i0.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/2019/04/WhatsApp-Image-2019-04-30-at-10.53.39-AM-300x213.jpeg?resize=500%2C354)