Teknik Direktörümüz Tuna Üzümcü Sözleşmesini İmzaladı.

Yönetim Kurulumuz, Altay Akademi takımımızdan yetişerek uzun yıllar formamızı başarıyla giyen, kulübümüzde sportif direktörlük görevini getirilen ve geçtiğimiz sezon teknik direktör görevini üstlenen Tuna Üzümcü ile yeni sözleşme imzaladı.

Teknik direktörümüz Tuna Üzümcü ve ekibine başarılar dileriz.

Teknik Direktörümüz Tuna Üzümcü, Başkanımız Ayhan Dündar, Profesyonel Futbol Şube Sorumlumuz Süleyman Özkaral ve Genel Müdürümüz Atakan Atalay ile bir araya gelerek sözleşmesini imzaladı. Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesislerimizde düzenlenen İmza töreninin ardından konuşan Başkanımız Ayhan Dündar “Altay Spor Kulübü olarak ülke futboluna sadece genç futbolcu değil, genç hocalarımızı da kazandırdığımız bir sezonu yaşamaktan gurur duyuyoruz. Yönetim Kurulu olarak hocamıza güveniyoruz. Gelecek sezon için plan programlarımızı belirliyoruz. Bu konuda da tüm camiamızı müsterih olmaya davet ediyorum. Teknik direktörümüz Tuna hocamıza ve ekibine başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Futbol şube sorumlumuz Süleyman Özkaral ise “Kulübümüzde ve ülkemizde uzun yıllar futbol oynayarak futbol ailesine değer katan, geçtiğimiz sezon sportif direktör olarak ilk tecrübesini yetiştiği kulübünde yaşayan ve ikinci devrede de çok zor bir görevi üstlenen Tuna hocamıza güveniyor, kendisine ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

Teknik direktörümüz Tuna Üzümcü “Büyük bir gururla ve özveriyle aldığım kulübüme hizmet etme görevini bu sezonda, Başkanımız ve yönetim kurulumuzla, tecrübeli ve genç futbolcularımızla, fedakâr personelimizle yakalamış olduğumuz başarı grafiğini daha da yukarıya taşımak hedefiyle, camiamız ve taraftarlarımızla bir bütün olarak Altay’ımıza layık olacak şekilde temsil etmekten gurur duyacağım.” İfadelerini kullandı