TFF 1. Lig 4. hafta mücadelesinde Boluspor ile karşılaşacak Büyük Altay’ımızın tecrübeli oyuncuları Marco Paixao ve Gençer Cansev, Cumartesi günü Boluspor ile oynanacak karşılaşma öncesinde iddialı açıklamalarda bulundu. İki yıldız isim, Boluspor’u deplasmanda mağlup ederek haftayı üç puanla kapatmak istediklerini söyledi.

MARCO PAIXAO: ‘‘SADECE GALİBİYETİ DÜŞÜNÜYORUZ’’

Zorlu deplasman öncesinde ALTAY TV’ye açıklamalarda bulunan Marco Paixao, “Milli arada çok iyi bir çalışma dönemi geçirdik. Cumartesi günü Boluspor maçına çıkacağız. Takımdaki hava çok pozitif. Sadece galibiyeti düşünüyoruz” dedi.
GENÇER CANSEV: ‘‘HEDEFİMİZ 3 PAUN’’

Tecrübeli savunmacılarımızdan Gençer Cansev de “Boluspor her zaman zorlu bir deplasman olmuştur. Milli arayı gayet iyi değerlendirdik. Moral ve motivasyonuz üst seviyede. Milli araya galibiyetle girdik, dönüşü de galibiyetle yapmak istiyoruz” şeklinde konuştu. Bu yılın geçen yıla göre daha zorlu olacağını kaydeden Gençer, “Ligin başları her zaman zordur. Bu sezon geçen yıla göre daha fazla iddialı takım var. Biz iyi bir takımız, çekirdek kadromuzu koruduk. Herkes bize güvensin, galibiyetler sürecek” dedi.