Yeni sezon hazırlıklarını Afyon’da sürdüren siyah beyazlı ekibimizde tecrübeli futbolcumuz Ceyhun Gülselam, Altay TV YouTube kanalımıza konuk oldu.

Altay ve İzmir senin için ne ifade ediyor sorusuna “Büyük Altay’a gelmek için çok uğraştım, buraya gelmek için çok uğraştım. Bazı zorluklar çekiyoruz ancak bu zorlukları aşacak kadroya sahibiz. Ben ve ailem burada olmaktan çok mutluyuz, Altay’ı ve İzmir’i çok seviyoruz dedi. Burada oynamaktan gururluyum” dedi.

Geçen sezona değinen Gülselam, “Hem genç oyuncular hem biz tecrübeli oyuncuların biraya gelmesi için başkanımız çok uğraştı, bunu da başardı. Çünkü bu kulübümüzün geleceği için son derece önemliydi. Bu sene gecen seneye nazaran ilk kamptan beri hepimiz buradayız, zorlu gecen kamp sürecinde iyi çalışıyoruz ve bunu da lige yansıtmak için hazırlıklarımıza devam ediyoruz” dedi.

Kamp ortamımızda aile havasını yakaladık. Geçen sezon ile aynı kadroya sahibiz. İyi şartlar altında çalışıyoruz, yoğun tempo yaşıyoruz. Sezon içinde sakatlık yaşamamak ve performansımızın daha iyi olması için kamp oldukça “ifadelerini kullandı.

Kariyeri ve karakterinle tüm oyunculara örnek bir sporcu olduğu sorusuna ise “ Birçok tecrübe edindim. Hem lig, hem de Avrupa’da edindiğim tecrübeleri genç arkadaşlarına hem saha içi hem saha dışında onlarla iletişim halinde olup onlara aktarmaya çalışıyorum. Saha içinde kendime odaklanmaya çalışıyorum, takıma katkı sağlamak istiyorum. Şu an gayet başarılı bir kamp geçiyoruz, umarım bu sezon arkadaşlarımla beraber başarılı bir sezon yaşayacağız.” dedi.

Takımdaki en bonkör oyuncu olduğu tüm takım arkadaşları tarafından sürekli söylenen Gülselam “ Takımdaki tüm arkadaşlarımı seviyorum, hep beraber iyi bir aile ortamımız var. Bunu içimden geldiği için yapıyorum. Arkadaşlarıma teşekkür ediyorum böyle düşündükleri için” ifadelerini kullandı.

Yeni sezon öncesi taraftarlara ve camiaya bir mesaj ileten tecrübeli futbolcu “Geçtiğimiz sezon birçok maçta taraftarlarımızdan uzak kaldık. Bu sene de inşallah onların destekleri ile daha büyük hedeflere ulaşırız, biz saha içinde onlarında saha dışında elinden geldiğini yapacağını düşünüyorum. Güzel bir sezon olmasını diliyorum” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=LIoWPvI-2iI