Kulübümüz ile sigortalandir.com Arasında Sponsorluk İmzalandı.

İmzalanan anlaşma sizlerin de avantajlı koşullarla sigorta ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve olağan harcamalarınızı yaparken kulübünüze destek olma imkanı sunacaktır.

Büyük Altay’ın büyük taraftarı;

Hepinizin malumu üzere geçtiğimiz sezon çok zor şartlarda devraldığımız kulübümüzün başarılı bir sezon geçirmesi için el birliği ile çalıştık ve yönetim olarak bizlerin samimi gayreti, sizlerin de samimi desteği ile alnımızın akıyla sezonu tamamladık.

Şimdi ise önümüzde yeni ufuklar ve başarıya ulaşmak için ortaya koyacağımız birçok yeni proje ile kulübümüzün şahlanışını tesis etmek görevi var.
Bu süreçte de biz göreve hazır, samimiyetle çalışmaya gönüllüyüz ve bu azmi sizlerin, bizleri ve Büyük Altay’ımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayacağınıza olan inancımıza borçluyuz.

İşte bu bağlamda sigortalandir.com ile yapmış olduğumuz sponsorluk anlaşmasını sizlere duyuruyoruz.

Kulübümüz için çok önemli bir gelir kapısı teşkil edecek bu anlaşma sizlerin de avantajlı koşullarla sigorta ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve olağan harcamalarınızı yaparken kulübünüze destek olma imkanı sunacaktır.

Bütün camiamızı her tür sigorta ihtiyacı için altayla.sigortalandir.com üzerinden sigortalarını yaptırmaya ve Büyük Altay’ımıza destek olmaya davet ediyoruz.

Peki bu yolla Altay’ımıza nasıl destek olabiliriz?

-İlk önce altayla.sigortalandir.com web sitesine giriyoruz.

-Buradan ihtiyacımız olan poliçeyi belirtip formu dolduruyoruz ve bizimle iletişime geçen müşteri temsilcisine poliçemizi kestiriyoruz.

Şimdiden tüm taraftarlarımıza ve sigortalandir.com platformuna kulübümüze desteklerinden ötürü teşekkür eder, kampanyaya yoğun katılımın Büyük Altay’ın aydınlık geleceğine önemli bir katkı sağlayacağını hatırlatırız.

Büyük Altay’ımızın finansal olarak daha güçlü olacağı projelerimizle sizleri buluşturmaya devam edeceğiz.