26 farklı ülkeye ihracat yapan Somkar Mobilya’nın ticari markası olan “Serabed” ile iş birliğimiz 2022/2023 sezonunda da devam edecek.

Altay ve Serabed arasındaki sponsorluk anlaşması, Başkanımız Ayhan Dündar ve Somkar Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Emre Gezek’in katılımlarıyla imzalandı.

İmza töreni sonrası açıklamada bulunan Başkanımız Ayhan Dündar, “Son yıllarda yaptığı yatırımlarla, sektöründeki ulusal büyüklükteki paydaşlardan biri haline gelmiş olan Serabed ile yeni sezonda da beraber olmaktan mutluluk duymaktayız. Umut sezonunun önemini çok iyi bilen ve elinden geleni yapmak için her zaman hazır olduğunu bizlerle paylaşan taraftarımız ve aynı zamanda Genel Kurul Üyemiz olan Sn. Emre Gezek ile tüm Serabed paydaşlarına camiamız ve kulübümüz adına teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Somkar Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Emre Gezek ise “Bir İzmir markası olan Serabed’in, ülkenin en büyük spor markalarından olan Altay ile uzun süredir devam eden işbirliğinin yeni dönemde de devam edecek olmasının sevinci içerisinde olduklarını belirtti. İzmir’deki üretim tesisimizde gerçekleştirdiğimiz üretimle uluslararası pazarlarda bir İzmir markasını tanıtıyoruz. Altay da dünyada tanınan ve bilinen, İzmir’e ait spor kulübü markalarından biri. İşbirliğimizin vereceği katkıyla ortaya çıkacak sinerjinin her iki taraf için de yüksek bir fayda sağlamasını ve şehrimizi öne çıkarmasını tüm kalbimizle umut ediyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.