Transfer atağını sürdüren BÜYÜK ALTAYIMIZ, geçen sezon Bulgaristan ekibi PFC Beroe’de forma giyen kanat oyuncusu Pedro Eugenio ile sözleşme imzaladı.
2 yıllığına renklerimize bağladığımız 28 yaşındaki Eugenio, geride bıraktığımız sezon 31 maçta 16 gol attı, 6 asist yaptı. Benfica altyapısında yetişen ve daha önce Portekiz U-17 ve U-18 Milli Takımı formasını terleten Pedro ülkesinde Messinense, Louletano, Farense takımlarında, Bulgaristan’da ise Haskovo, Cherno More Varna ve Vereya Stara Zagora kulüplerinde görev aldı.
ÖNCE İMZA SONRA PASTA
![](https://i2.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/2018/06/IMG_9988.jpg?resize=5184%2C3456)
![](https://i0.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/2018/06/PEDRO-B%C4%B0RTH-1.jpg?resize=5184%2C3456)
Kendisini BÜYÜK ALTAYLI yapan imzayı atan Pedro Eugenio, Kulüp Başkanımız Sayın Özgür Ekmekçioğlu ve Sportif Direktörümüz Sayın Özden Töraydın’ın sürpriz doğum günü kutlamasıyla 28. yaşına yeni yuvasında girdi.