Kulübümüz, 2022-2023 sezonunda su sponsorluğu kapsamında Sabuncular Tarım A.Ş.’nın markası olan Kaltun Madran ile resmi su tedarikçisi anlaşması sağladı.

İmza töreni, Başkanımız Ayhan Dündar ve Kaltun Grup Genel Müdürü Ahmet Kozanoğlu katılımlarıyla imzalandı.

İmza sonrası açıklamada bulunan Başkanımız Ayhan Dündar, “Ege Bölgesi başta olmak üzere ülke topraklarına katma değer katan önemli firmalardan birisi olan Kaltun Grup ile iş birliği imzalamaktan dolayı mutluyuz. Sporcularımızın gün içerisinde en çok tükettiği ürünlerin en başında su gelmekte. Kulübümüz ile Kaltun Grup’un markası Kaltun Madran arasında imzaladığımız “resmî su tedarikçisi” anlaşmamız için mutluyuz. Kaltun Grup ve tüm paydaşları ile yollarımız kesiştiği için çok memnunuz. Her iki taraf içinde hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Kaltun Grup Genel Müdürü Ahmet Kozanoğlu ise “ Kaltun Madran Kaynak Suyu Dolum Tesisi olarak İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmeliğe tabi bulunmaktayız. Kaltun Madran kaynak suyu dolumunda; yapısında bulunan demir ve mangan elementlerinin indirgenmesi amacıyla ozonla zenginleştirilmiş hava kullanılmaktadır. Bugün imzaladığımız bu sponsorluk anlaşmasıyla yeni sezonda ülkemizin köklü camialarından Altay Spor Kulübü’nün su ihtiyacını güvenle karşılayacak olmaktan dolayı mutluyuz. Sağlıklı bir yaşam için sporun ve sporcuların her zaman yanında olmaya ve onlara destek vermeye devam edeceğiz. Bu bağlamda Altay Spor Kulübü’nün her zaman yanındayız.” dedi.