TFF 1. Lig’in 33. haftasında deplasmanda Ümraniyespor’a konuk oluyoruz. Ümraniye Belediye Stadyumu’nda oynanacak müsabaka saat 16.00’da başlayacak. Karşılaşmayı Ankara bölgesi üst klasman hakemi Burak Şeker yönetecek.
Rakibimiz Ümraniyespor
![](https://altay.org.tr/wp-content/uploads/2021/05/Facebook-Twitter-Boyut-1.png)
TFF 1. Lig’in 33. haftasında deplasmanda Ümraniyespor’a konuk oluyoruz. Ümraniye Belediye Stadyumu’nda oynanacak müsabaka saat 16.00’da başlayacak. Karşılaşmayı Ankara bölgesi üst klasman hakemi Burak Şeker yönetecek.