TFF 1. Lig’in 27. haftasında bugün evimizde Menemenspor’u konuk ediyoruz. Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda oynanacak ve saat 19.00’da başlayacak karşılaşmayı İstanbul bölgesi hakemlerinden Çağdaş Altay yönetecek.
Rakibimiz Menemenspor
![](https://altay.org.tr/wp-content/uploads/2021/03/menemenspo-2.jpg)
TFF 1. Lig’in 27. haftasında bugün evimizde Menemenspor’u konuk ediyoruz. Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda oynanacak ve saat 19.00’da başlayacak karşılaşmayı İstanbul bölgesi hakemlerinden Çağdaş Altay yönetecek.