TFF 1. Lig 25. haftasında evimizde karşılaştığımız ve 5-0’lık galibiyetimizle sahadan ayrıldığımız Tuzlaspor karşılaşması sonrasında Teknik Direktörümüz Osman Özköylü açıklamalarda bulundu.
“Bizim adımıza çok önemli bir galibiyet oldu. İyi bir takıma karşı, iyi bir oyunla ihtiyacımız olan 3 puanı aldık. Üç haftadır kendi sahasında kaybeden bir takım olarak üzerimizdeki kötü izleri atmamız gerekiyordu. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Bugün sahada baskın oynayan, topa sahip olan, pozisyon bulan ve sonuçlandıran bir Altay takımı vardı. Oyuncularım çok keyifli bir maç izlettirdiler bize. İstediklerimizi sahada çok iyi bir şekilde uygulamaya çalıştılar.

Belli şeyler yavaş yavaş oturmaya başlıyor ve devamını da getirmek istiyoruz. Elimizdeki yüksek potansiyelli oyuncuların istediğimiz oyunu oynaması bizi çok sevindiriyor. Kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Ligin üst tarafına şimdi biraz daha yakınız. Kazandığımız her maç bizi hedefimize daha da yakınlaştıracak. Bundan sonra her şeyin daha güzel olacağına inanıyorum.” dedi.