“Umut Sezonu” diyerek başladığımız 2022-2023 sezonunda masa tenisi şubemizin mücadelesine destek verecek Ana Sponsorumuz Yeniçağ Veteriner Ecza oldu.

Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’mizden düzenlenen imza törenine, Başkanımız Ayhan Dündar, Kulüp Genel Müdürümüz Atakan Atalay, Yeniçağ Veteriner Ecza Genel Müdürü Mehmet Dökmeci ve masa tenisi sporcularımız katıldı.

Sponsorluk anlaşması sonrasında konuşan Başkanımız Ayhan Dündar” Altay sadece bir futbol kulübü değil. 109 yıllık tarihimizde tüm branşlarda yarış içinde olan bir kulüp. Masa Tenisi takımımız çıkmış olduğu 8 karşılaşmada namağlup olarak yoluna devam ediyor ve bize göre şampiyonluğun en büyük adaylarından biri. Yeniçağ Veteriner Ecza Deposu firmamızın şubemize destek olması mutluluk verici. Başta Yeniçağ Veteriner Ecza Genel Müdürü Mehmet Dökmeci’ye ve Yeniçağ Veteriner Ecza paydaşlarına destekleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yeniçağ Veteriner Ecza Genel Müdürü Mehmet Dökmeci “Sunduğumuz üstün nitelikli ürünler ve hizmet kalitemiz ile klinikler tarafından en çok tercih edilen veteriner ecza depolarının başında geliyoruz. “Yaşatmak için varız” mottosunun gerektirdiği gibi, hayatı “yaşatmak” ilkesi üzerine kurulu meslektaşlarımızın en güvenecekleri partnerlerinden biri olmayı hedefliyoruz. Bununla beraber ülke sporuna ve sporcularına destek olmak onların yanlarında olmak istiyoruz. 109 yıllık tarihiyle bizleri gururlandıran Altay Spor Kulübü ile yeni bir anlaşmaya imza atıyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu anlaşma aynı zamanda kadim bir dostluğun başlangıcı olacak. Kulübümüze, Umut Sezonunda başarılar diliyoruz. Her iki taraf içinde hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.