Golcü futbolcumuz Marco Paixao, iki yıl daha Büyük Altay forması giyeceği için mutlu olduğunu söyledi.

Dün akşam saatlerinde Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu ve Profesyonel Futbol Futbol Şube Sorumlumuz Hilmi Bozok ile bir araya gelen tecrübeli oyuncu, kendisini iki yıl daha Altay’a bağlayan sözleşmeye imza attı.

ÖZGÜR EKMEKÇİOĞLU: BIRAKAMAZDIK

Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu, Marco’nun  tüm futbolseverlerin gönlüne taht kurduğunu belirterek, “Biz kendisini çok seviyoruz. O da bizi seviyor. Geldiği günden beri gerek sahada gerek saha dışında bizi çok iyi temsil etti. Her zaman pozitif duruşu ile de takımıza büyük katkı sağladı. Geçen yıl gol kralı oldu bu yıl da yine aynı şekilde gol krallığında zirvede yer alıyor. Bu kadar kaliteli bir golcüyü bırakamazdık. Kendisi ile iki yıl daha anlaşmaya vardığımız için mutluyuz. Camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Profesyonel Futbol Şube Sorumlusumuz Hilmi Bozok da “Korona virüs bittikten sonra ligler başladığında Paixao bizim en büyük kozumuz olacak. Süper Lig yolunda onun gollerine çok ihtiyacımız olacak ve inanıyoruz ki Süper Lig’e çıkacağız” diye konuştu.

MARCO PAIXAO: SÜPER LİG İÇİN SABIRSIZLANIYORUM

İki yıl daha Büyük Altay forması giyecek gol kralımız,  İzmir’i ve Altay’ı çok sevdiğini ve tekrar anlaşmaya vardığı için mutlu olduğunu söyledi. Portekizli oyuncumuz, “Altay’da çok güzel günler geçiriyorum. Gelecek yıl da Altay’da forma giymek istediğini birçok ortamda dile getirmiştim. Başkanımız ile son görüşmeyi yaptıktan sonra takımda kaldım. Ligler yeniden başladığında kalan maçlarımızı kazanıp Altay’ı Süper Lig’e taşımak istiyorum. Altay Alsancak Stadı’nda forma giyeceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum”