21 Haziran’daki Akhisarspor maçıyla birlikte “Maçın Öyküsü” programlarımız yeniden Altay TV ekranlarında… Altay TV hesaplarını; İnstagram, Twitter ve YouTube’da takip edin, ilk bilen siz olun!
‘MAÇIN ÖYKÜSÜ’ ALTAY TV’DE
![](https://altay.org.tr/wp-content/uploads/2020/06/macin-oykusu-altay-tvde.jpg)
21 Haziran’daki Akhisarspor maçıyla birlikte “Maçın Öyküsü” programlarımız yeniden Altay TV ekranlarında… Altay TV hesaplarını; İnstagram, Twitter ve YouTube’da takip edin, ilk bilen siz olun!