TFF’den yapılan açıklamaya göre, Süper Lig’in 36. haftasında Giresunspor ile oynayacağımız karşılaşmayı Cüneyt Çakır yönetecek. Çakır’ın yardımcıları Bahattin Duran ve Tarık Ongun olacak. Maçın dördüncü hakemi Çağdaş Altay.
Maçın Hakemi Açıklandı
![](https://altay.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/e7yvynnwyaeyo9j.jpg)
TFF’den yapılan açıklamaya göre, Süper Lig’in 36. haftasında Giresunspor ile oynayacağımız karşılaşmayı Cüneyt Çakır yönetecek. Çakır’ın yardımcıları Bahattin Duran ve Tarık Ongun olacak. Maçın dördüncü hakemi Çağdaş Altay.