Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasında evimiz, Alsancak Mustafa Denizli Stadı’nda ağırladığımız İ.H. Konyaspor maçında açılan ‘‘Kuvâ-yi Milliye’nin kulübü Altay’’, ‘‘Teşekkürler Büyük Mustafa’’ ve unutulmaz golcülerimiz; İhsan Furkan Deniz, İbrahim Akın, Murat Uluç ve Marco Paixao’nun yer aldığı üç ayrı koreografi projesini hayata geçiren ‘‘Uni A’’ taraftar grubumuzdan Burak Kökten ve Toprak Zeybek kulübümüzün daveti üzerine Çaykur Rizespor maçı öncesi tesislerimizi ziyaret etti.

Kökten ve Zeybek , Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Sabri Sevenoğlu, Sportif Direktörümüz Tuna Üzümcü, Yönetim Kurulu üyelerimizden Cem Torunoğlu, Gökhan Kışla, Onur Uyanık ve koreografinin hazırlanmasında taraftarlarımıza eşlik eden oyuncularımızdan takım kaptanımız Özgür Özkaya ve Cebrail Karayel ile bir araya geldi.

Kulübümüzün 108. kuruluş yıl dönümü için hazırlanan, ancak olumsuz hava şartları nedeniyle 16 Ocak tarihinde oynanan Alanyaspor maçında kullanılamayan koreografinin ölümsüzleşmesi adına; Mustafa Kemal Atatürk, Fahrettin Altay, Hasan Tahsin, Vasıf Çınar ve Mustafa Necati’nin fotoğraflarının yer aldığı ‘‘Kuvâ-yi Milliye’nin kulübü Altay’’ görselinin yer aldığı sweat shirtler, Altay 19on4 taraftar ürünleri mağazamızda çok yakında vitrine çıkacakken, yeni ürünümüz koreografinin fikir sahibi ve uygulayıcıları adına tesislerimize gelen taraftarlarımıza hediye edildi.

Basında geniş yer bulan ve spor kamuoyunda büyük yankı getiren koreografiyi ‘‘Uni A’’ olarak hayata geçirmekten büyük gurur duyduklarını kaydeden Kökten ve  Zeybek antrenmanımızı izleyerek ‘‘Kuvâ-yi Milliye’nin kulübü Altay’’ koreografisini ölümsüzleştiren sweat shirtler ile objektiflere poz verdi.