Sponsorluk sözleşmesi, Başkanımız Ayhan Dündar ile Egepol Sağlık Grubu Hastaneleri Başhekimi Uzman Dr. Hasan Murat Çelik tarafından imzalandı.

Egepol Sağlık Grubu Hastanesi’nde düzenlenen İmza törenine Başkan Yardımcımız Murat Pervane, Genel Müdürümüz Atakan Atalay, Teknik Direktörümüz Tuna Üzümcü, kaptanlarımızdan Özgür Özkaya ve Ceyhun Gülselam katıldı.

İmza töreninin ardından Altay TV ekranlarına konuşan Başkanımız Ayhan Dündar, “Sağlık sektöründe öncülük eden Egepol Sağlık Grubu Hastaneleri ile iş birliği yapmamız bizler için çok önemli. Kulübümüzün sağlık sponsoru olarak İzmir’imizin güzide sağlık kurumu Egepol Sağlık Grubu Hastaneleri ile yeni sezona sağlıklı şekilde başlıyoruz. Bizim için hastanemizin olanaklarından çok fazla faydalanmadığımız bu bağlamda futbolcularımızın sakatlık yaşamadığı bir sezon olmasını temenni ediyorum Egepol Sağlık Grubu Hastaneleri, İzmir’de sağlık hizmetlerinde yükselen bir değer. İzmir’imizin iki güzide markasının iş birliğinden önemli başarılar elde edeceğimize inanıyoruz. Bu iş birliğimiz çerçevesinde Altay Spor Kulübü bünyesinde bulunan tüm sporcularımızın sağlığı ve buna dair sorumluluklar, İzmir’in önde gelen sağlık kurumlarından Egepol Sağlık Grubu güvencesine teslim edilmiştir. Kulübümüz ve sporcularımız için gösterdikleri hassasiyet bizleri son derece mutlu etmektedir. Kulübümüz ve camiamız adına kendilerine teşekkür ediyorum” İfadelerini kullandı.

Egepol Sağlık Grubu Hastaneleri Başhekimi Uzman Dr. Hasan Murat Çelik ise, “1914 yılından bu yana geçmişinden aldığı güçlü deneyimi ile ülke içindeki tüm insanlarla kucaklaşmak, ülke değerlerine sahip çıkmak ve sporcu yetiştirmeyi misyon edinen güzide kulübümüz ile iş birliği içerisinde olmak mutluluk verici. Büyük Altay saygınlığına uyan gelecekteki ülke ve dünya futboluna katkı sağlamayı hedef edinmiş değerli yöneticilerine, sporcularına gösterdikleri hassasiyet için ayrıca teşekkür ediyorum. Bu hassasiyet için Egepol Hastanelerinin yüksek teknolojileri ve deneyimli kadrolarını seçmiş olmaları ayrıca takdire şayan. Altay Spor Kulübü, ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün takdirini alan bir kulüp. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Hamit kaptan ve beraberindeki sporcuları gördüğünde kulüp defterine “’Altay Spor Kulübü’nde tanıdığım gençlik iftihara şayandır” yazdığını biliyor ve bu söze yürekten inanıyoruz. Altay Spor Kulübü takdire şayan bir kulüp. Altay’ın yeni sezonda sakatlıklardan uzak, sağlık dolu bir başarıya imza atacağına inanıyoruz. Bu başarıyı ileride statta, sokakta, ekran karşısında büyük coşkuyla kutlayacağız. Hassasiyetiniz için herkese teşekkür ederim” dedi.