2010 yılından beri orman ürünleri sektöründe ithalat ve ihracat yapan Bluedoor Orman Ürünleri ile işbirliğimiz 2022/2023 sezonunda da kapsamlı olarak devam edecek.

Kulübümüz ve Bluedoor arasındaki anlaşma, Başkanımız Ayhan Dündar ve Bluedoor Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Özkaral’ın katılımlarıyla imzalandı.

İmza töreni sonrası açıklamada bulunan Başkanımız Ayhan Dündar, “Yaptıkları işlerle sektöründe öncü firmalardan biri olan Bluedoor ile birlikte yol yürümek bizler için son derece kıymetli. Her fırsatta desteklerini gösteren ve her koşulda yanımızda olacağını bildiğimiz Sn. Süleyman Özkaral’a ve tüm Bluedoor paydaşlarına camiamız ve kulübümüz adına teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Bluedoor Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Özkaral ise “Armasında şehrimizin adını taşıyan güzel İzmir’imizin ve ülkemizin en büyük spor markası Altay ile birlikte yol yürüdüğümüz için çok mutluyuz. Kâğıtlara atılan imzalardan çok beraberliğimizin ve aile ortamının sağladığı birliktelikte bizimde bir payımız olacağı için ayrıca kıvanç duyuyoruz. Her iki taraf için ve güzel İzmir’imiz için hayırlı olmasını temenni ediyor, Büyük Altay’a başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.