TFF Birinci Lig’de 21 Eylül Cumartesi günü İzmir Atatürk Stadı’nda Keçiörengücü ile karşılaşacak Büyük Altay’ımız, bu maçın hazırlıklarına sabah yaptığı antrenmanla devam etti.
![](https://i1.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/6-3.jpg?resize=1200%2C817&ssl=1)
Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’nde teknik direktörümüz Sait Karafırtınalar yönetiminde yapılan çalışmada oyuncular, ısınma hareketlerinin ardından gruplar halinde ayak tenisi oynadı. Siyah-beyazlı takımımız, yarın yapacağı çalışma ile Keçiörengücü maçı hazırlıklarına devam edecek.