Büyük Altay, cumartesi günü Keçiörengücü ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına devam ediyor.
Teknik Direkitörümüz Sait Karafırtınalar yönetiminde yapılan çalışmada oyuncular ısınma hareketlerinin ardından taktik ağırlıklı bir idman gerçekleştirdi. Siyah-beyazlı ekibimiz, yarın akşam yapacağı idmanın ardından kampa girecek. Öte yandan çalışmaya U-19 takımımızdan genç oyuncularımız; Oğuz, Alpay, Alperen, Kaan ve Furkan da katıldı.
![](https://i2.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/index-2.jpg?resize=1024%2C735&ssl=1)