Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan kulübümüzü ziyaret etti.

Karşılıklı iyi niyet ve başarı dileklerinin konuşulduğu ziyarette kulübümüzün geleceği ve iş birliği olanakları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Ziyarette konuşma yapan İzmir Milletvekili Sn. Eyyüp Kadir İnan “Öncelikle Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm Altaylılara selamlarını iletiyorum” dedi.

“Altay Spor Kulübü, güzel İzmir’imizin kıymetli bir spor kulübü. Bunu yakinen biliyor ve takip ediyorum. Bu senenin vefa yılı olduğunu biliyorum. Bu bağlamda olağanüstü kongrede yönetim kurulu başkanlığını kazanan Sn. Murat Pervane başkanımızın ve Altay Spor Kulübü’nün her zaman yanlarındayız.” İfadelerini kullandı.

Başkanımız Sn. Murat Pervane ise “Nazik ziyaretleri ve kıymetli destekleri için Eyyüp Kadir İnan’a çok teşekkür ederiz. Armasında İzmir yazan kulübümüze her zaman destekleri olacağı konusunda kendilerine ayrıca çok teşekkür ediyorum” dedi

Ziyaretin sonunda Sn. Eyyüp Kadir İnan’a hatıra olarak adının yazılı olduğu 35 numaralı formamız hediye edildi.

Nazik ziyaretlerinden ve desteklerinden ötürü Milletvekilimiz Sn. Eyyüp Kadir İnan’a teşekkürlerimizi sunarız.

Altay Spor Kulübü