İl Emniyet Müdür Yardımcısı Şamil Özsagulu, Gaziemir İlçe Emniyet Müdürü Şenol Kurt, Spor Şube Müdürü Hamdi Kaman, Komiser Onur Akbay, Komiser Aykut Tamer, Komiser Yardımcısı Atakan Ercan kulübümüzü ziyaret etti. Ziyarete, Yönetim Kurulu Başkanımız Ayhan Dündar ve Kulüp Genel Müdürümüz Atakan Atalay eşlik etti.

Karşılıklı iyi niyet ve başarı dileklerinin konuşulduğu ziyarette, Spor Şube Müdürü Hamdi Kaman, “İzmir’imizin köklü camialarından Altay’a Umut sezonu adını verdikleri yeni sezonda başarılar diliyor, emniyet teşkilatı olarak her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

Başkanımız Ayhan Dündar ise “ Her zaman, her koşulda bizlerin güvenliği ve huzuru için yanımızda olan başta Spor Şube Müdürlüğümüz olmak üzere tüm Emniyet Teşkilatımıza ve paydaşlarına kolaylıklar diliyorum. Bugün kulübümüze yapmış oldukları nazik ziyaret için ayrıca çok teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Spor Şube Müdürü Hamdi Kaman, takımımıza moral olması adına takım kaptanlarımızdan Özgür Özkaya’ya baklava hediye etti. Pazartesi günü oynayacağımız Çaykur Rizespor karşılaşması için başarı dileğinde bulunan Kaman, futbolcumuz Özgür Özkaya ile bir süre sohbet ederek maç hakkında fikir alışverişinde bulundu.