Lige dönüş hazırlıklarını sürdüren Büyük Altay’da ikinci korana virüs testi yapıldı.
4 Mayıs tarihinde yapılan ilk testte tüm sonuçlar negatif çıkmıştı. Test sonuçlarının açıklandığı 8 Mayıs’tan beri sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek çalışmalarını Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesislerimiz’de sürdüren Büyük Altay’ımızda; Kulüp Başkanımız Sn. Özgür Ekmekçioğlu, teknik heyetimiz, futbolcularımız ve kulüp personelimizin tümü İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından teste tabi tutuldu.
![](https://i0.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/a-1.jpg?resize=1024%2C903&ssl=1)
![](https://i1.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/d.jpg?resize=1024%2C682&ssl=1)
![](https://i2.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/c.jpg?resize=1024%2C688&ssl=1)