Süper Lig’de 9’uncu hafta mücadelesinde Vavacars Fatih Karagümrük’e 1-0 mağlup olduğumuz karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, müsabakayı “Bugün her sonucun tecelli edebileceği bir 90 dakika yaşadık.’’ sözleriyle değerlendirdi.

” Oyunun geneline baktığımız zaman en fazla şutu kaleye atmayı denediğimiz bir maçtı. Fazla isabet sağlayamadık. Final pasları da keza öyle. Bugün her sonucun tecelli edebileceği bir 90 dakika yaşadık. Telafi edilmesi mümkün olan bir 3 puan kaybettik” dedi.

Kazanma hedefiyle sahaya çıktıklarını dile getiren Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, “İçeride dışarıda oynadığımız futbolla üst sıraları hedefleyen bir takımız. Mağlubiyette hakemin de yorumları etkili oldu. Ben bugüne kadar hakem tarafından hiç ihraç edilmedim ama bugün ihraç edilsem normal karşılardım. Bunu sadece kendi takımım için söylemiyorum. Bu kadar kötü yorumu olan bir hakemle bizim adımıza kazanmak zordu. Kendisi de seyrederse hak verecektir” diye konuştu.