Uzun yıllardır birçok spor dalı ve farklı liglerde mücadele eden takımlara verdiği sponsorluk desteği ile Türk sporunun ve sporcusunun yanında olan, geçtiğimiz sezon forma sponsorumuz olan HDI Sigorta ile iş birliğimiz 2022/23 sezonunda da devam edecek.

Asbaşkanımız Turan Güven, Lisanslı Ürünler ve Mağaza Sorumlumuz İhsan Saraç, Altay Kadın Futbol Şube Yöneticimiz Enes Dede ve HDI Sigorta Genel Müdürü Ahmet Ceyhan Hancıoğlu ile İstanbul’da bir araya gelerek sponsorluk anlaşmasına imza attılar.

Asbaşkanımız Turan Güven “HDI Sigorta ile uzun yıllardır devam eden güçlü işbirliğimizi “Umut Sezonu” adını verdiğimiz bu önemli yılda da  devam ediyor olmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Türk sporunun gelişmesinde, ekonomik durumlar göz önüne alındığında sponsorluğun önemini her geçen gün artmakta. Bu noktada Türk sporunun ve özellikle kulübümüzün her zaman yanında olan başta HDI Sigorta Genel Müdürü Ahmet Ceyhan Hancıoğlu olmak üzere tüm HDI Sigorta paydaşlarına teşekkürlerimi sunuyorum.’’ ifadelerini kullandı.

HDI Sigorta Genel Müdürü Ahmet Ceyhan Hancıoğlu ise iş birliğine ilişkin “Elimizden geldiğince çok spor kulübüne dokunmaya çalışıyor, ülke sporuna ve sporcusuna destek sağlayacak her fırsatta yanlarında olmaya gayret ediyoruz. Geçtiğimiz yıl formalarında ismimizi taşıyarak bizleri gururlandıran Altay Spor Kulübü ile yeni bir anlaşmaya imza atıyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu anlaşma aynı zamanda kadim bir dostluğun başlangıcıdır. Takımımıza Umut Sezonunda başarılar diliyorum.’’ ifadelerinde bulundu.