Büyük Altay’ımız 38 yıl önce bugün 2 Mayıs 1982 tarihinde 1. Lig’de en farklı galibiyetini Diyarbakırspor’u 8-1 mağlup ederek almıştı. O gün oynanan maçta 30. dakikada Ergün Ortakçı’nın atmış olduğu gol.
GÜNÜN GOLÜ
![](https://altay.org.tr/wp-content/uploads/2020/05/gunun-golu.jpg)
Büyük Altay’ımız 38 yıl önce bugün 2 Mayıs 1982 tarihinde 1. Lig’de en farklı galibiyetini Diyarbakırspor’u 8-1 mağlup ederek almıştı. O gün oynanan maçta 30. dakikada Ergün Ortakçı’nın atmış olduğu gol.