Kulübümüzün Profesyonel Futbol Şubesinin , Kurulmuş-Kurulacak veya Mevcut bir Şirkete devredilmesi için Kulübümüz tüzüğü uyarınca , Genel Kurul Toplantısı yapılması kararı alınmıştır. Kulübümüzün Profesyonel Futbol Şubesinin devredilmesiyle alakalı Genel Kurul Toplantısının 22.05.2024 Çarşamba günü saat 18:30’da İzmir Atatürk Stadyumu içerisinde bulunan Türkiye Faal Futbol Hakemleri Derneği toplantı salonunda aşağıda belirtilen gündem maddelerinin görüşülmek üzere yapılmasına. İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde 29.05.2024 Çarşamba günü aynı yer ve aynı saatte toplanılmasına yönelik çağrıda bulunulmasına karar verilmiştir. Üyelerimize duyurulur.
Saygılarımızla.

GÜNDEM

1- Açılış
2- Genel Kurul Divanı’nın Oluşturulması
3- Aziz Şehitlerimiz, Mustafa Kemal Atatürk ve Altay Spor Kulübü Kurucuları için saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması
4- Altay Marşının okunması
5- Kulübümüzün Profesyonel Futbol Şubesinin Kurulmuş-Kurulacak veya Mevcut bir Şirkete devri ile ilgili bilgilendirme yapılması ve müzakeresi .
6- Yönetim Kuruluna , Kulübümüzün Profesyonel Futbol Şubesinin Kurulmuş-Kurulacak veya Mevcut bir Şirkete devrinin sağlanması , devir sözleşmesinin yapılması ,Spor yasasının aradığı belgelerin tanzimi , ilgili bakanlıklarda devir başvurularında bulunma yetkisinin verilmesinin oylanması , karara bağlanması.
7- Dilek ve temenniler
8- Kapanış

Altay Spor Kulübü