Genç Oyuncumuz Hikmet Çolak, Profesyonel Sözleşmesini İmzaladı.

Kulübümüz; Altay Akademimizde @aItayskakademi formamızı giyen ve geçtiğimiz sezon itibariyle profesyonel A takımımızla antrenmanlara çıkan genç oyuncumuz Hikmet Çolak ile ilk profesyonel sözleşmesini 4,5 yıllık olarak imzaladı. Genel Müdürümüz Atakan Atalay, genç evladımız Hikmet Çolak ve kıymetli ailesi ile Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’mizde bir araya geldi.

Başta anne ve babasına böyle bir evlat yetiştirdikleri için teşekkür eden Genel Müdürümüz Atakan Atalay, “Altay altyapısı ile Türkiye’nin futbolcu fabrikası olduğunu her zaman göstermeye devam ediyor. Genç oyuncumuz Hikmet Çolak geçtiğimiz sezon itibariyle A takım ile antrenmanlara katılmaya başladı. Gelecekte profesyonel futbol A takımımızın başarılarında önemli rol oynayacağına inanıyoruz. Büyük Altay forması ile başarılı ve sağlıklı bir futbol yaşantısı olmasını diliyorum.”

Genç futbolcumuz Hikmet Çolak “En başından beri tam olarak bu anın hayalini kurduğumu söyleyebilirim. Bana değer veren kulübümüze, başkanımıza, yönetim kurulumuza, teknik ve idari kadromuza, tüm hocalarımıza, altyapı hocalarıma, futbolcu abilerime, altyapımızda bulunan tüm futbolcu kardeşlerime, kulüp personellerimize üzerimde emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum. Uzun yıllar Büyük Altay forması giyerek nice başarılar yaşamayı istiyorum.“ ifadelerini kullandı.

İlk profesyonel sözleşmesine imza atan genç oyuncumuz Hikmet Çolak’a formamızla nice başarılar dileriz.

Camiamızın ve kamuoyunun bilgisine sunarız.