Kulübümüz; Altay Akademimizde formamızı giyen ve bu sezon itibariyle profesyonel A takımımızla antrenmanlara çıkan genç kalecimiz Galip Semih Mendeş ile ilk profesyonel sözleşmesini 3 yıllık olarak imzaladı.

Genel Müdürümüz Atakan Atalay, genç evladımız Galip Salih Mendeş ve değerli ailesi ile Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’mizde bir araya geldi. Başta ailesine böyle bir evlat yetiştirdikleri için teşekkür eden Genel Müdürümüz Atakan Atalay, “Altay altyapısı ile Türkiye’nin futbolcu fabrikası olduğunu her zaman göstermeye devam edecektir. Bu sezon itibariyle A takımımızla antrenmanlara katılan genç evladımız Galip Semih Mendeş’e Büyük Altay forması ile başarılı ve sağlıklı bir futbol yaşantısı diliyorum.” dedi.

Genç kalecimiz Galip Semih Mendeş “Akademi takımlarımızda oynayan tüm genç kardeşlerimin hepimizin en büyük hayali A takım formamızı giymek, antrenmanlara çıkmak bu duyguları yaşamak. Bugün bu hayalimi gerçekleştirdiğim için çok mutluyum. Umarım uzun yıllar formamızı başarıyla giyer, Büyük Altay’ı temsil ederim. Bana değer veren kulübümüze, başkanımıza, yönetim kurulumuza, teknik ve idari kadromuza, tüm hocalarımıza, altyapı hocalarıma, futbolcu abilerime, altyapımızda bulunan tüm futbolcu kardeşlerime, kulüp personellerimize üzerimde emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum.“ ifadelerini kullandı.

İlk profesyonel sözleşmesine imza atan genç oyuncumuz Galip Semih Mendeş’e formamızla nice başarılar dileriz.

Camiamızın ve kamuoyunun bilgisine sunarız.