Elazığ’da meydana gelen ve çevre bölgelerde de hissedilen depremin can ve mal kaybına sebep olmamasını diliyor, sarsıntıdan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Geçmiş Olsun Elazığ!
![](https://altay.org.tr/wp-content/uploads/2021/01/132940112_1577656999102336_169023166540108145_o-1.jpg)
Elazığ’da meydana gelen ve çevre bölgelerde de hissedilen depremin can ve mal kaybına sebep olmamasını diliyor, sarsıntıdan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.