17 Ekim 2021 Pazar günü oynadığımız Fatih Karagümrük karşılaşmasında yaşadığı sakatlık sonrası oyundan çıkan futbolcumuz Murat Akça’nın MR’ı çekilmiş olup, sol arka adalesinde ikinci derece kas zedelenmesi bulunmaktadır. Tedavisine başlanan oyuncumuzun yaklaşık 4 hafta sahalardan uzak kalması beklenmektedir.

Aynı karşılaşmada almış olduğu ağır darbe sonrasında sakatlanan futbolcumuz Andre Poko’nun üst adalesinde birinci derecede gerginlik bulunmakta olup, bu sabah gerçekleştirilen antrenmanımızda yer almamıştır. Oyuncumuzun tedavisi devam etmektedir.

Yine aynı müsabakada almış olduğu darbeye bağlı sakatlığı bulunan futbolcumuz Daouda Bamba’nın Yeni Malatya deplasmanına yetiştirilmesi için tedavisi sürmektedir.

Genç futbolcularımızdan Eren Erdoğan ve Cem Özgener’in kuadriseps kasında ödeme bağlı yaşadıkları sakatlıkları devam etmekte olup, Cem Özgener’in bu hafta takımımızla antrenmanlara başlaması beklenmekte, Eren Erdoğan’ın ise tedavisinin 2 hafta daha sürmesi planlanmaktadır.

Fildişi Sahilleri Milli Takım kampından dönen futbolcumuz Serge Aka’nın ayak bileği bağlarında ödem olup tedavisi sürmektedir.

Yaşadığı sakatlık sonrası 11.10.2021 Pazartesi günü Profesyonel Futbol Takımımız ile antrenmanlara başlayan ancak sakatlığı nükseden sol kanat oyuncumuz Martin Rodriguez’in ise tedavisine devam edilmektedir.