Sporcumuz Filiznur İmer, Türkiye Özel Sporcular Federasyonu’nun düzenlediği Türkiye Cimnastik Şampiyonası’nda ‘‘Otizm Level-1’’ kategorisinde birinci olarak büyük bir başarıya imza attı.
tik
Bornova Spor Salonu’nda düzenlenen ve 78 kulüpten 130 özel sporcunun katıldığı yarışlarda yeteneği ile herkesi kendine hayran bırakan Filiznur; yer, asimetrik, atlama ve denge kategorilerinde altın madalya kazandı. Filiznur, başarısıyla 2020 yılında Antalya’da düzenlenecek Uluslararası Özel Olimpiyat Oyunları’na katılmaya hak kazandı.
![](https://i2.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/2019/06/WhatsApp-Image-2019-06-02-at-10.59.34-AM-239x300.jpeg?resize=500%2C628)