Siyah beyazlı ekibimiz sabah saatlerinde gerçekleştirdiği antrenmanı ile Spor Toto 1. Lig’in 10. haftasında evimizde oynayacağımız Erzurumspor FK maçının hazırlıklarına başladı.
Erzurumspor FK Maçının Hazırlıklarına Başladık
![](https://altay.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/img7598-scaled.jpg)
Siyah beyazlı ekibimiz sabah saatlerinde gerçekleştirdiği antrenmanı ile Spor Toto 1. Lig’in 10. haftasında evimizde oynayacağımız Erzurumspor FK maçının hazırlıklarına başladı.