Büyük Altayımız, dış transferde geçen sezon Denizlispor’da şampiyonluk yaşayan ön libero Deniz Vural ile sözleşme imzaladı. Sportif Direktörümüz Sn. Özden Töraydın ile bir araya gelen Deniz Vural, 1 yıllığına renklerimize bağlandı.
Geçen sezon 27 maçta görev alan Almanya doğumlu 31 yaşındaki futbolcu Türkiye kariyerine 2011’de Eskişehirspor’da başladı. Alanyaspor ile iki kez 1. Lig’de Play-Off heyecanı yaşayıp, 1 kez Süper Lig’e çıkma sevincine ortak olan tecrübeli futbolcu Süper Lig’de 9 müsabakada şans bulurken, 1. Lig’de toplam 137 maça çıkıp, 5 gol attı.
![](https://i1.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/WhatsApp-Image-2019-07-18-at-3.59.27-PM.jpeg?resize=500%2C667&ssl=1)