Altay’ımızın golcüsü Marco Paixao, tüm dünyada yaşanan Korona virüs vakası sona erdikten sonra lige daha güçlü bir şekilde döneceklerini söyledi. Portekizli oyuncu, bireysel çalışmalarını evde yaptığı antrenmanlarla devam ediyor.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Yaptığı çalışmaları sosyal medya hesaplarından paylaşan tecrübeli golcümüz, Korona virüsünden dolayı da hem arkadaşlarını hem de çevresini sosyal mesafe ve hijyen konusunda uyarması ile dikkat çekiyor.

EVİMDE KALIYORUM

Portekizli oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Evimde kalıyorum. Hep birlikte Korona virüsü karşı birlikte olacağız. Bu iş burada bitmedi. Yakında daha güçlü geri döneceğiz. Şu anda takım arkadaşlarımla beraber idman yapamıyoruz. Dünyanın değişik liglerinde forma giyen arkadaşlarımla da konuşuyorum. Onlar da aynı bizim durumda. Herkes evinden çalışarak bir şekilde formunu korumaya çalışıyor.” dedi. Hafta sonu evinin ihtiyacı için alışverişe çıkan tecrübeli oyuncu, İzmir’de insanların Korona virüsünden etkilenmemek için maske takmamalarına da eleştirmişti.

PERFORMANSI KISKANDIRIYOR

2018-2019 sezonunda Siyah-beyazlı ekimize transfer olan 35 yaşındaki oyuncumuz,  attığı gollerle başta BÜYÜK ALTAY taraftarı olmak üzere birçok futbolseverin gönlüne taht kurdu. Geçen sezonu 33 gol atarak gol kralı olarak tamamlayan Portekizli yıldızımız, bu sezon şu ana kadar oynan 28 maçta 17 gollük bir katkı sundu.