Sosyal izolasyon çerçevesinde profesyonel futbol takımının çalışmalarını evlerinde bireysel antrenmanlarla sürdürdüğü Altay’ımızda oyuncular ve kulüp personelimize Covid-19 testi yapıldı.
![](https://i1.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/b2.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
Yaklaşık kırk günlük aranın ardından Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’nde bir araya gelen siyah-beyazlılar, öğleden sonra İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından Korona virüs testine tabi tutuldu. Testin ardından teknik direktörümüz Yalçın Koşukavak, oyuncularımıza ilerleyen günler için yapılacak antrenman programına dair bilgi verdi.
![](https://i0.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/b1.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
SOSYAL MESAFEYE DİKKAT EDİLECEK
Tüm futbolcular ve kulüp personeliyle birlikte Covid-19 testi yaptıran Kulüp Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu, yaşanan süreci yakından takip ettiklerini söyledi. Ekmekçioğlu; ‘‘Bu süreci oyuncular ve teknik ekip olarak iyi geçirdiğimizi düşünüyoruz. Korona salgınının ülkemizde görünmesinden itibaren insan sağlığını odak noktasına alarak ilerledik. Ligler yeniden başladığında Süper Lig hedefi ile yolumuza devam edeceğiz’’dedi.
![](https://i0.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/b3.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)