Değerli Büyük Altaylılar,

Kulübümüzün 28 Nisan 2022 tarihinde gerçekleştirdiği olağanüstü kongrede tüm kalbi duygularımız ve Altay Spor Kulübü’ne olan aidiyetimiz ile böylesine zor; ancak bizler için tarifi mümkün olmayan gurur dolu bayrağı teslim aldık.

“Umut Sezonu” ismini verdiğimiz sezonumuzda kulübümüze olan sonsuz desteğiniz ve inancınızla zorlu bir sezonu futbolcularımız, teknik ve idari kadromuz, personellerimiz ve Büyük Altay’a gönül veren siz kıymetli taraftarlarımız ile birlikte hep beraber geride bıraktık. Altay kültürü gereği camiamızın tüm fertlerinin kenetlendiğinde ve birbirine sahip çıktığında neler başarabildiğini tekrar hatırlamış olduk. Bu beraberlik bizler için de gurur kaynağı oldu, dik duruşumuza ve gücümüze güç kattı.

Şimdi siz değerli Genel Kurul Üyelerimizden, yaşadığımız bu beraberliği demokrasi şölenine ortak olmak adına 5 Haziran Pazartesi günü yapılacak olan seçimli olağan genel kurulumuza taşımanızı bekliyor ve tüm Büyük Altaylılardan Atatürk Stadyumu içerisinde bulunan İzmir Faal Futbol Hakemleri Derneği Toplantı Salonu’na gelerek oyunuzu kullanmanızı rica ediyoruz.

Altay Spor Kulübü olarak sizleri, geçmiş genel kurullarda olduğu gibi oyunuzu kullanarak tarihimize, kültürümüze ve kulübümüze sahip çıkmaya davet ediyoruz.

Camiamıza ve kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

Altay Spor Kulübü