Değerli Altaylılar,

20 Mayıs 2022 Cuma günü gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurulumuzda, en değerli varlığımız Altayımızı yaşatmak amacıyla sorumluluk alarak gövdemizi taşın altına koyduk.

Genel Kurul’un ertesi günü, öncelikle kulübümüzün içerisinde bulunduğu durumu; idari, mali, yapısal tüm yönleriyle ve detaylı olarak görebilmek amacıyla çalışmalarımıza başladık.

Pazartesi günü itibarıyla ilk resmi toplantımızı ve görev dağılımını gerçekleştirerek çalışmalarımızı gece gündüz demeden daha da hızlandırdık.

Durum tespitine yönelik çalışmaların sonuçları ilerleyen günlerde daha detaylı olarak paylaşılacaktır.

Çekilen ilk fotoğraf sonrası, kulübümüzü sadece önümüzdeki sezon değil, hep birlikte sonsuza kadar yaşatabilmek için çeşitli alternatif senaryolar çalışılmaktadır. Bu doğrultuda, gerek camia bileşenleri ile, gerekse geçtiğimiz sezon kadromuzda yer alan yerli ve yabancı tüm futbolcular ile temaslara başlanmıştır.

Bu kapsamda gerekli bilgilendirmeler kulübümüz tarafından gerçekleştirilecek olup, sürecin sağlıklı yürütülebilmesi açısından kulübümüz dışında yapılan açıklamalara itibar edilmemesi önem taşımaktadır.

Saygılarımızla,

ALTAY SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU