UNUTMA! SEN OLMADAN BİR EKSİĞİZ!

Tüm camiamıza çağrımızdır!

Sevdalısı olduğumuz kulübümüzde, göreve geldiğimiz günden beri, kulübümüzün finansal olarak düzlüğe çıkarma gayreti içerisinde azami çaba sarfetmekteyiz. Lakin, dünyadaki ve ülkemizdeki ekonomik koşullar nedeniyle, sponsorluk çalışmalarımız oldukça yavaş ilerlemektedir.

UMUT sezonumuzda camia büyüklerimizden taraftarlarımıza, en gencinden en yaşlısına kadar, kulübümüzün tüm dinamiklerinin desteğine ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu vesile ile, sizlerden de gelen talep doğrultusunda aşağıdaki gibi DESTEK ve/veya BAĞIŞ platformları oluşturulmuştur.

TEK MAÇLIK LOCA: Tüm sezonluk loca alımı yerine, tek veya belirli bir maçlık LOCA satın alabilir ve kulübümüze destek olabilirsiniz.

TEK MAÇLIK REKLAM PANOSU: Sezonluk LED kiralama yerine, tek maçlık veya belirli bir süreli LED REKLAM ALANI kiralayabilirsiniz.

Ayrıca tüm sezonluk, forma sponsorluğu v.b. tüm sponsorluklarımızın satışı da devam etmektedir.

Tek veya birkaç maçlık LOCA ve LED REKLAM hakkında bilgi almak, fiyatları öğrenmek ve tüm bilgiler için, Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. İhsan Saraç ile iletişime geçebilirsiniz.

İhsan Saraç Tel: 0533 271 48 14

 

ÜYELİK AİDATLAR:

Kulübümüzün tahsil edemediği, 500.000 TL‘nin üzerinde ÜYE AİDATI bulunmaktadır. Aidatların ödenmesi, kulübümüz için hayati önem taşımaktadır. Aidatların ödenmesi ile hem camiamızın birlik beraberliği yükselecek hem de günlük ödemelerimiz için bir kaynak oluşacaktır.

Ek olarak, aidat borcu olmayan veya genel kurul üyesi olmayan taraftarlarımız da, aşağıdaki hesaba BAĞIŞ’ta bulunabilirler.

Hesaplarımızda BLOKE bulunmamaktadır. Göndereceğiniz bedelleri son kuruşuna kadar, ihtiyacımız dahilinde en verimli şekilde kullanacağız.

AİDAT VEYA BAĞIŞLARINIZ İÇİN: 

Altay Akademi Spor Derneği

Akbank – TR34 0004 6001 0288 8000 1222 74