Kurumsal İletişim Direktörümüz Can Erbesler, haber spikeri Alev Olgay ile hayatını birleştirdi. Nikah töreni, Kulübümüzün önde gelen isimleri ile spor ve siyaset dünyasını bir araya getirdi.

Sportif Direktörümüz Özden Töraydın, Teknik Direktörümüz Sait Karafırtınalar, kulüp yöneticilerimiz ve futbolcularımızla birlikte, siyaset, spor ve basın camiasının önde gelen isimlerinin katıldığı nikah töreninde evliliği resmileştiren isim Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ oldu. Nikah töreninde çiftin şahitliklerini; Kulüp Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu, Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Emin Aksoy ve Sadettin Alp yaptı.

Aileden Altaylı olan Can Erbesler’in kulübümüze mesleki tecrübesiyle kısa zamanda medya, iletişim ve sosyal projeler alanında büyük katkı sağladığını söyleyen Başkan Özgür Ekmekçioğlu çifte sonsuz mutluluklar dilerken; çift attıkları imza sonrası ilk fotoğrafı Altay Ailesi ile birlikte çektirdi.

Davetliler, Güzelbahçe Parc Ceremonie Kilizman’da düzenlenen nikah töreninin ardından verilen kokteyl ve yemekte keyifli dakikalar geçirdiler.

BÜYÜK ALTAY’lı çiftimize SONSUZ MUTLULUKLAR dileriz.