Büyük Altay’ımızda “TFF’nin yayınladığı Futbola Geri Dönüş Öneri Protokolü’’ kapsamında yapılan Korona virüs testinin sonuçları belli oldu.
Siyah-Beyazlı kulübümüzde futbolcular, teknik heyet ve kulüp personeli 4 Mayıs Pazartesi günü İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerince taramadan geçmişti. Yapılan testler sonucu Büyük Altay’ımızda Covid-19 pozitif örneğe rastlanmadı. Salgın sürecinde mali ve idari anlamda krizi en iyi yöneten kulüpler arasında yer alan kulübümüzde Başkanımız Sn. Özgür Ekmekçioğlu da oyuncular ve personelle birlikte Korona testi yaptırmıştı.
![](https://i0.wp.com/www.altay.org.tr/wp-content/uploads/b1.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)