Teknik direktörümüz Mustafa Denizli, Süper Lig’in 18. haftasında evimizde konuk ettiğimiz Trabzonspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

“Ne diyebiliriz ki. Başımızda herhalde bir talihsizlik dönemi var, onu yaşıyoruz herhalde. Beraberliğe üzüleceğimiz düşüncemizde hakimken maçı kaybediyoruz. Pozisyonlara baktığınız zaman, akışı her şeyi bizim lehimize. Trabzonspor iyi bir takım, kaliteli ayaklara sahip. Uzak arada lig lideri. Skor olarak böyle bir skor ortaya çıkmaması lazım. Çerçeveyi bulamadığımız toplar, final paslarını yapamadık. Bu da sonucu tayin etti. Bu takımın ortaya koyduğu futbola ne kadar seviniyorsak sonuca da o kadar üzülüyoruz.” dedi.

“Her şey bizim lehimize olacak”İleriki haftalarda daha iyi olacaklarını söyleyen Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, “Bu takımın reçetesi bu akşam ortaya koyduğu futbol. Bu oyunu oynadığı sürece bizim geriye dönük olarak üzüntü duymamız gereken maçlar oldu ama bu maçtan futbol adına üzüntü duymamız mümkün değildi. Takımın isteği önümüzdeki haftalarda devam edecek. Lige bir hafta ara verilecek ondan sonra yolumuz ve oynayacağımız maçlar belli, takımımızın geldiği nokta da belli. Her şey bizim lehimize olacak.” ifadelerini kullandı.