Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, Süper Lig’in 11. haftasında konuk ettiğimiz Demir Grup Sivasspor karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Alternatifi olmayan oyuncularımızın sakatlığı nedeniyle önemli değişiklikler yapmak zorunda kaldıklarını, alınan bir puanın şartlar doğrultusunda iyi sayılabilecek bir sonuç olduğunu kaydeden Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, “Bugünkü beraberlik hem 15 puan takıntısını atmak hem de şartlar ne olursa olsun kazanmak adına verdiğimiz iyi mücadele ile bizleri memnun etti. Sivasspor’u da kutlamak lazım. Bizim de Sivasspor’un da kazanabileceği pozisyonlar vardı maçta. Bir puan zaman zaman memnun eder mi, eder. Bugün böyle bir günü yaşadık. Altay, taraftarıyla bütünleşen bir takım. Bu takıma güvenen taraftar, bu güvenin boşa olmadığını önümüzdeki haftalarda daha iyi hissedecek ve takımına daha fazla sahip çıkacak.” şeklinde konuştu.
Fraport TAV Antalyaspor maçından sonraki milli arada sakat oyuncuların da takıma döneceğini kaydeden Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, “Bugün görev yapan oyuncularım her şeyi yaptılar, ancak olmadı. Tüm ekibime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.